معرفی “هفت” کامل‌ ترین سیستم جستجوی بلیط‌ های سیستمی و چارتر

معرفی هفت اقليم

در راستای ارتقاء سطح کیفی خدمات گردشگری ، شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری هفت اقليم سیر زاینده رود در سال ١٣٨٧ تاسیس شد. این شركت ابتدا با تعدادی محدود از مشتريان و شركت هاي مطرح فعالیت خود را با برگزاری تورها خارجی و داخلي و فروش بليط هاي خارجي و داخلي آغاز نمود. با هدف توزیع سریع خدمات جهانگردی همراه با بالاترین کیفیت و با ارائه سرویس های منحصر به فرد به مشتريان به سرعت توانسته با تحت پوشش قرار دادن تعداد زيادي از شركتها و مشتريان، به عنوان يكي بزرگترین مجموعه در این صنعت معرفی گردد، تا جایی که توانستیم جوایز بسیاری در سطح استان و کشور در این خصوص کسب نمایید. این شركت با قوی ترین زیر ساخت ها، بالاترین استاندارد ها و کامل ترین شبکه توزیع می کوشد تا همیشه بهترین خدمات را ارائه نماید و با بکارگیری نظرات سازنده مسافران و برقراری پایه های ارتباطی نوین با مشتريان، کارگزاران، خطوط هوایی و راهنمایان، در مسیر هدف نهایی خود گام بردارد.

ما هر چالش را فرصتی می دانیم و باور داریم جایگاه ما به عنوان شناخته شده ترین پیشگام در صنعت گردشگری ایران به خوبی تثبیت شده است

در هفت اقليم یک فلسفه ساده را دنبال می کنیم: استفاده از استعداد و ابزارهای قوی برای خلق خدماتی برتر و جلب رضایت کامل مسافران. کارکنان ما هر روز بی کم و کاست این فلسفه را در کار خود اجرا می کنند و به این باور رسیده اند که می توانند در خلق بهترین خاطره ها و تجربه های مشتریان اثرگذار باشند. نتیجه این خواهد بود که ما همیشه در پی ارائه خدماتی مطلوب، با کیفیت و مناسب به مشتریان خود می باشیم.


ما باور داریم که داشتن ارزش های والا در زندگی، رمز موفقیت در کسب و کار است.

مشتریان : واقعیت این است که مشتریان ما اصلی ترین ارزش برای ما محسوب می شوند. ما خودمان را به آنها متعهد می دانیم که بهترین خدمات و کیفیت را به آنها ارائه دهیم.
کارکنان : ما خود را متعهد می دانیم که بهترین فرصت ها را در اختیار کارکنان قرار دهیم تا توان بالقوه خود را عملی سازند.
پیشرفت و تعالی : محرک و انگیزه تمام فعالیت های ما، اشتیاق زیاد به تعالی و پیشرفت می باشد. خوب بودن کافی نیست؛ بلکه باید عالی باشیم.
تغییر : در اقتصاد پر سرعت امروز، تغییرات پدیده ای دائمی هستند و خلاقیت و نوآوری لازمه بقای هر شرکت و سازمانی است. همانطور که در این چند سال گذشته نیز چنین بوده ایم، نگاهمان رو به سوی آینده است. نیازها و تقاضای بازار را پیش بینی می کنیم تا به سوی موفقیتی بلند مدت گام برداریم.
اخلاق : پایه و نهاد فعالیت های ما، اخلاق و درستی است. ما به عدالت و احترام در قبال تمام اعضا و مسافران اعتقاد راسخ داریم و شفافیت کامل در کارها ارزشی است که به آن ارج می نهیم.

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری “هفت”

به منظور کمک به کشف مکان های جدید، شناختن افراد جدید و فقط برای لذت بردن از سفر بنا شده است. سیستم رزرو ما به راحتی بلیط های جدیدی را بدون هیچ گونه صف های غیر ضروری و انتظار به مسافران ارائه می دهد.

فقط با چند کلیک آماده رفتن شوید .

چرا مردم “هفت” را انتخاب می کنند؟

برنامه ریزی تعطیلات رویایی

بهترین برنامه ها برای تعطیلات شما

سفرهای تفریحی

بیش از 300 نفر از خدمات ما برای رزرو بلیط و هتل استفاده می کنند.

سفر به 7قاره

جستجوی آسان و راحت بلیط و هتل هفت 724

خدمات شخصی

ما سیستم رزرو بلیط معتبر ارائه می دهیم.